Vacunaut

Vacunaut 1

Už po několika použitích jsou viditelné výrazné změny k lepšímu. Pokud se tuk tvrdošíjně sbírá okolo středu těla, potom existují nejen estetické, ale především zdravotní důvody, proč se zbavit tohoto tuku co nejdříve. Obvod břicha více než 88 cm u žen a nad 102 cm u mužů se považuje za podstatný rizikový faktor u velkého počtu nemocí a zdravotních problémů.Cvičení a kombinace zaměřené na rozpuštění tuků a skládající se z kompresní a vakuové terapie nedávají tuku na břichu žádnou šanci. Vacunaut rozpouští tuky přesně tam, kde jsou nejnebezpečnější: na břichu a na bocích.

Tréninková a pohybová terapie

Pohyb je u zařízení Vacunaut základním prvkem terapie, protože bez pohybu není možné přímé spalování tuku. Patentovaný přístroj Hypoxi Pressure Suit umožňuje nenáročný trénink pro spalování tuků. Na každém dobrém kardio přístroji jako je stacionární jízdní kolo, běžecký pás, steper nebo orbitrek.

Tři ošetření zařízení Vacunaut jsou spojena do perfektního koloběhu proudění energie. Nejmodernější technika a vyspělé řízení pomocí počítače zabezpečí, aby se mohl optimální cyklus ošetření přizpůsobit každé osobě.

Aplikace se jednoduše ovládá a probíhá plně automaticky.

Při cvičení na zařízení Vacunaut se soustředí účinek cvičení na střed těla – na břicho a boky. Podařilo se v jedinečné formě zkombinovat tři nejefektivnější formy terapie. Efekty a výhody tří vysoce účinných ošetřovacích metod se tak koncentrují na střed těla.

vakuová terapie

Podtlak - vakuová terapie

Podtlak nasaje krev do kožní a tukové tkáně a zvýší tím prokrvení. Čerstvé živiny a kyslík se dostanou do pokožky a do tukové vrstvy problémových míst a vytláčejí škodliviny a odpadní látky z buněk. Krev se obohacuje mastnými kyselinami z požadovaného místa.

kompresní terapie   

Přetlak - kompresní terapie

Přetlak vytlačuje tekutinu a krev obohacenou tuky z tkáně do vnitřního krevního oběhu a tím na cestu k trénujícím svalům. Tam se tuk nenávratně spálí. Kromě toho vede tah a tlak na pokožku k jejímu posílení a zpevnění. To slouží nejen estetickému vzhledu, ale i ochraně vnitřních orgánů.

Image 0 -

<< zpět