Vacumassage - HypoxiDermology

Patentovaný postup HYPOXI-Dermologie je vysoce účinnou metodou efektivního trénování pokožky. Spojení vakuové a kompresní masáže odstraňuje stopy času a vrací fyziologii o mnoho roků zpět. Pokožka je pevnější, pružnější a vypadá prostě mladší. Už po několika použitích jsou viditelné výrazné změny k lepšímu.

HYPOXI-Dermologie je ošetření pro trénování a posílení pokožky, 400 aktivačních komor se přitom soustředí na břicho, boky, zadek a stehna.

Co se kdysi praktikovalo těžko a zdlouhavě ručně, vykoná dnes nejnovější technologie HYPOXI rychle a pohodlně. Přitom se osvědčené metody vakuové masáže a kompresní terapie používají na velké ploše a s jemnou intenzitou. Může se tedy používat bezpečně a efektivně i u slabé vazivové tkáně.

Vacumassage 1

Podtlak - vakuová terapie

Podtlak nasaje krev do kožní a tukové tkáně a zvýší tím prokrvení. Čerstvé živiny a kyslík se dostanou do pokožky a do tukové vrstvy problémových míst a vytláčejí škodliviny a odpadní látky z buněk.

vakuová terapie 1

Přetlak - kompresní terapie

Přetlak vytlačuje tekutinu zatíženou škodlivinami z tkáně do vnitřního krevního a lymfatického oběhu a tím na cestu do vylučovacích a jedy odbourávajících orgánů. Kromě toho vede tah a tlak na pokožku k jejímu posílení a zpevnění. To slouží nejen estetickému vzhledu, ale i ochraně vnitřních orgánů.

vakuová terapie 2   

Do lehátka HYPOXI-Dermologie Comfort Liege není zabudovaná jen nejmodernější technika a vyspělé řízení pomocí počítače, ale i pozice na lehátku je zvolena tak, aby vedla k maximálnímu odtoku odpadních látek z buněk. Účinek je citelný a ošetření je velmi příjemné a uvolňující. HYPOXI-Dermologie se snadno ovládá, ošetření je plně automatické.

<< zpět