Regenerace a posílení imunity

Zregenerovat, posílit imunitu

Ve studiu nabízíme kromě uvedených přístrojů i produkty komplementární medicíny, které výrazně posilují imunitu, zlepšují metabolismus, regenerují organizmus a výrazně zlepšují funkčnost lymfatického systému. Veškeré preparáty mají atest IAFC a Fresenia.

regenerace

Jejich využití je podloženo seriozními vědeckými a lékařskými studiemi. Spolupracujeme se třemi odborníky, kteří jsou schopni a ochotni objasnit účinek přípravků komplementární medicíny.

Tyto preparáty nejsou nasazovány místo standardních přípravků, nýbrž často doplňují klasickou medicínskou metodu léčby.

Preparáty

Aloe Vera gel slouží k pročištění organizmu, omlazuje a revitalizuje, čistí a hojí, má antibakteriální a desinfekční účinky.

Colostrum je přírodním zdrojem růstového hormonu, který viditelně ovlivňuje pružnost a zdravý vzhled pokožky, proto se také o colostru mluví jako o přirozeném face-liftingu. Studie dále prokázaly, že jako doplněk při případné dietě posiluje organismus a zvyšuje jeho odolnost. Dodává denní dávku čisté bílkoviny, která napomáhá procesům obnovy a regenerace. Účinně likviduje chlamýdie přítomné v organismu, které jsou v současné době považovány za původce řady onemocnění, včetně chorob oběhového systému, také brzdí procesy předčasného stárnutí a ovlivňuje obnovu a regeneraci tkání.

Pro Balance je preparát určený k odstranění latentní acidozy / překyselení organizmu/, které je příčinou řady závažných civilizačních chorob, může však působit problémy i při obezitě a snaze zhubnout.