Omlazení obličeje a dekoltu

omlazení obličeje a dekoltu

Rozhodne-li se žena hubnout, hrozí reálné nebezpečí, že se ztráta kilogramů objeví na obličeji a dekoltu. Z tohoto důvodu nabízíme ošetření francouzským přístrojem Lift 6, kdy se zaměřujeme na kontury očí, krk, oblast obličejovou a oblast dekoltu a ramen. V závislosti na problému, který chce klientka řešit realizujeme program pro povolenou pleť, problematickou pleť, pro boj s vráskami nebo pro mladistvou pleť jako prevenci. Ošetření je neinvazivní a velmi příjemné.

Při ošetření je stimulován fibroblast, který napomáhá tvorbě kolagenu a elastanu. Terapii lze použít na všechny typy pleti bez ohledu na věk. Omlazení pokožky, výrazné zjemnění vrásek, zesvětlení pigmentových skvrn je viditelné již po prvním ošetření. Součástí ošetření je i ruční liftingová masáž při použítí špičkových kosmetických přípravků Comfort Zone.

Nejedná se o klasické kosmetické ošetření, terapie liftem je proces omlazení a zpevnění pokožky a jeho efekt je nesrovnatelný z obvyklým kosmetickým zákrokem.

Základní cena 60ti minutového ošetření je 960,- Kč (30 minut ošetření přístrojem, 20 minut ruční liftingová masáž a 10 minut maska Comfort Zone)