Lift 6

Image 0 -

Pokud se rozhodnete zlikvidovat přebytečná kila, musíte myslet i na svůj obličej, dekolt i prsa. Toto jsou místa, kde proces hubnutí je okamžitě vidět. I tady se nabízí speciální ošetření francouzským přístrojem Lift 6, ojedinělý a unikátní francouzský patent Lift 6 který pracuje na principu vakua. Jedná se o vakuové, neinvazivní a velmi příjemné ošetření.  Po půlhodinovém ošetření přístrojem následuje ruční masáž. Celé ošetření trvá zhruba hodinu. Důležité je, že výsledek je viditelný okamžitě. Příznivě ovlivňuje kolagenová vlákna, která zajišťují pevnou strukturu kůže. Pohyb mobilní hlavice vytváří intenzivní trojdimenzní stimulaci pokožky. Vertikální, tangenciální a laterální. Při ošetření obličeje a dekoltu dochází k stimulaci a vypínání pokožky, čímž dochází k výrazné eliminaci příznaků stárnutí pleti. Přístroj pracuje se třemi počítačově řízenými programy, nastavenými na devět stupňů intenzity pro všechny typy pleti.

Lift 6 - 1 Lift 6 - 2 Lift 6 - 3 Lift 6 - 4

Lift 6

Pět transparentních ošetřujících hlavic různých tvarů a velikostí dovolují ošetřit každou část obličeje a dekoltu, jedna z hlavic je určena speciálně na ošetření vrásek. Přístroj využívá dvou aktivních systémů pro dosažení dvou základních cílů: systém s rychlými vibracemi je určenke zpevnění, systém s pomalými vibracemi je určen k odvodnění pleti.

Po přiložení patentovaných hlavic se po celou dobu ošetření vytvářejí rytmické, nepřetržité mikroimpulsy. Již od prvního ošetření působí Lift 6 jako skutečná gymnastika obličeje a s každým dalším ošetřením pomáhá dosáhnout stále pevnějšího a mladšího vzhledu pleti bez drastických a rizikových zásahů. Efekt je patrný již po prvním ošetření.

<< zpět