Hypoxi Trainer

Hypoxi Trainer 1

Máte-li postavu typu hrušky, doporučí vám ve studiu využít Hypoxitrainer. Zařízení na likvidaci podkožního a útrobního tuku a tvarování postavy spojuje jedinečný účinek s nejvyšším efektem. Dochází k cílenému spalování tuku v oblasti břicha, stehen a hýždí, nezávisle na dispozici, kondici a hmotnosti. Poloha vleže vhodná pro silnější, případně méně pohyblivé klienty, neslouží jen jako komfort, ale využívá geniálním způsobem i gravitaci k urychlení odvodu tekutiny z tkání z problémových partií těla.

Podtlak

Podtlak nasaje krev do kožní a tukové tkáně a zvýší tím prokrvení. Čerstvé živiny a kyslík se dostanou do pokožky a do tukové vrstvy problémových míst a vytláčejí škodliviny a odpadní látky z buněk. Krev se obohacuje mastnými kyselinami z požadovaného místa.

Podtlak

Tréninková terapie

Pohyb je u zařízení Trainer L250 základním prvkem terapie, protože bez pohybu není možné přímé spalování tuku. Integrované stacionární jízdní kolo odpovídá nejvyšším nárokům na kvalitu a umožňuje optimální trénink pro spalování tuků, nezávislý na tělesné kondici a tělesné hmotnosti. Tři ošetření na zařízení Trainer L250 se spojují do perfektního koloběhu proudění energie. Nejmodernější technika a vyspělé řízení pomocí počítače zabezpečí, aby se mohl optimální cyklus ošetření přizpůsobit každé osobě. Počítač monitoruje a vyhodnocuje všechny důležité individuální hodnoty, jako je tep nebo prokrvení pokožky. Aplikace se ovládá jednoduše a probíhá plně automaticky.

Jedinečnou formou se podařilo zkombinovat tři efektivní formy terapie. Efekty a výhody tří vysoce účinných ošetření /podtlak, gravitace, tréninková terapie/ se tak soustřeďují do jednoho přístroje.

Gravitace

Polohou vleže a pohybem na stacionárním kole je využívána gravitace k optimálnímu odvádění tuku a odvodňování nohou. Tlak na žíly a tepny se neutralizuje a voda a krev obohacená tuky je urychleně odvedena k detoxikačním orgánům.

<< zpět