Hypoxi

Proč s námi?

Hypoxi studio je vyjímečné a ojedinělé svoji technologií. Komu je určeno? Ženám, které chtějí konečně se sebou něco udělat. Pokud Vás neláká skupinové cvičení, ale naopak potřebujete intimitu a osobní péči, nebojte se a udělejte první krok. Přijďte na nezávaznou a bezplatnou konzultaci. Co můžete očekávat? Regeneraci, zpevnění postavy a výrazný úbytek centimetrů v problematických partiích. Viditelně je odbouráván podkožní tuk, ale i tuk útrobní, který nás zdravotně nejvíce ohrožuje.

Studio spolupracuje s pěti odbornými lékaři (dietolog, internista, sportovní lékař, ortoped a psychoterapeut), kteří doplňují komplexní péči o každého jednotlivého klienta. Hypoxiterapie je velmi účinná, přesto fyzicky nenáročná, takže je vhodná pro všechny, bez ohledu na věk. Hypoxi má nejen estetické, ale i zdravotní účinky. Urychluje metabolismus, aktivuje lymfatický a kardiovaskulární oběh, výrazně se vylepšuje pohyblivost kloubů, zbavuje otoků, zmírňuje menstruační bolesti a žilní problémy.

Bezplatná, nezávazná konzultace

Objednejte se na bezplatnou, nezávaznou konzultaci . Seznámíme vás se studiem, probereme váš cíl, který chcete dosáhnout a společně se dohodneme na optimálním řešení. Konzultace trvá zhruba 30 minut.

Pokud se rozhodnete využít naši nabídku, vyplníme zdravotní dotazník, zjistíme stav vaší latentní acidozy, změříme tlak, doporučíme vhodný způsob stravování /nejedná se o dietu, ale skladbu jídla během dne/ a následně vám nabídneme optimální čas vašich návštěv ve studiu.

Před prvním ošetřením se terapeutka podívá na vaši pokožku, stav žil a stanoví vám individuální nastavení parametrů terapií.

celulitida

Odstranění celulitidy

Odstranit celulitidu lze pomocí terapií Vacumassage a Hypoxi Traineru.

 
hubnutí

Hubnutí břicha, stehen a hýždí

Je prokázáno, že tento problém neřeší žádné aerobní cvičení ani cvičení ve fitness. Řešením je Hypoxiterapie.

Ceník

Přijďte na bezplatnou konzultaci a zkušební terapii zdarma.
Zhubněte o 1 až 2 konfekční velikosti.
Ohlídáme vaše dítě po dobu terapie.

Název terapie Doba trvání Cena Kč
Hypoxi Dermology /Vacumassage/ 20 min zvýhodněná na 40 min 170
Hypoxitrainer 30 minut 310
Vacunaut 30 minut 310
Cena 10ti kombinací (20 terapií) 4.800 (480 - 1 kombinace)
Cena 15ti kombinací (30 terapií) 7.050 (470 - 1 kombinace)

Využijte zvýhodněných cen HYPOXI

Cena terapií se hradí na 2x v případě hotovostní platby, při platbě na účet se úhrada provádí najednou. Na všechny nabízené terapie lze vystavit fakturu dle dispozic klienta.
Doporučujeme kombinace terapií dle typu postavy minimálně v počtu 10ti, nejlépe 15ti kombinací alespoň 2x - ideálně 3x týdně.

Zvýhodněná cena 24 a 36 bloků terapií

Počet bloků zvýhodněná cena přepočet ceny na 1 terapii
24 bloků (48 terapií) 10.800 Kč 450 Kč
36 bloků (72 terapií) 15.480 Kč 430 Kč

Zvýhodněná cena platí pouze při zakoupení 24 nebo 36 bloků.