Hubnutí břicha, stehen a hýždí

Obezita je nejen společenský, ale v současné době i velký zdravotní problém. Nejvíce jsou postiženy oblasti břicha, stehen, boků a hýždí. Nadbytek podkožního, ale především útrobního tuku nás nejen přímo ohrožuje na zdraví, ale působí i estetické a společenské problémy.

hubnutí břicha, stehen a hýždí

Naše řešení pro Vás

Je prokázáno, že tento problém neřeší žádné aerobní cvičení ani cvičení ve fitness. Řešením je hypoxiterapie. Dle typu postavy vám doporučíme optimální terapii. Jste-li typ „hrušky„, to znamená máte silné boky, stehna a hýždě doporučíme vám kombinaci přístrojů vacumassage a hypoxitraineru, jste-li typ „jablka„ nabídneme vám kombinaci vacumassage a vacunautu. Tuto kombinaci nabízíme i mužům, kteří většinou řeší problém pivního břicha.

Hypoxi Dermology - Vacumassage

Hypoxi Dermology - Vacumassage je efektivní způsob výrazného zlepšení činnosti lymfatického systému. Dochází k vyhlazení a zlepšení pokožky. Je startovací terapií pro hypoxitrainer a vacunaut. Vacumassage aktivuje tuk v problémových partiích a odvádí ho z kožních a tukových tkání.Vacumassage je 200× účinější než běžná lymfatická masáž. Má nejen význam estetický, ale i zdravotní, zejména v případech otoků nohou, cévních potíží a špatné cirkulace krve. Už po několika terapiích jsou viditelné podstatné změny k lepšímu. Terapie trvá 20 minut.

Vacunaut

Vacunaut je přístroj určený k hubnutí břicha,boků,oblasti žaludku a pasu. Ženám upravuje oblast bříška ,žaludku a boků, mužům pivní bříška.Jedná se tedy o cílené odbourávání tuků na žádaných místech. Ve vacunautu dochází k likvidaci podkožního, ale především útrobního tuku, který je zdravotně nejvíce rizikový. Nadměrné množství tuku v oblasti břicha a boků je jednou z hlavních příčin kardiovaskulárních nemocí. Likvidace tohoto tuku představuje i významný zdravotní efekt. Terapie trvá 30 minut.

Terapie doporučujeme 3 krát týdně, 10 - 15 aplikací této kombinace.

HypoxiTrainer

Hypoxitrainer je přístroj určený k hubnutí břicha, stehen a hýždí. Odstraňování celulitidy, spalování tuků a tvarování postavy. Zařízení pracuje na principu vakua. Na partie těla, to znamená konkrétně břicha, boků, hýždí a stehen působí podtlak, prokrvuje tyto partie, zvyšuje se teplota zejména hýždí a stehen a je intenzivně vyplavován tuk. Dochází k úbytku centimetrů a likvidaci útrobního tuku, který je z hlediska zdraví nejvíce nebezpečný. Tato metoda boje proti nadbytečným kilogramům a celulitidě má i významné zdravotní efekty,jako jsou otoky nohou, cévní problémy, bolesti kloubů, kyčlí, menstruační bolesti. Terapie trvá 30 minut.