FAQ

1Je Hypoxi opravdu účinné?

Zatím se skutečně jedná o jednu z nejlepších technologií hubnutí za pomoci přístrojů. Od zákazníků je chválená a úbytky jsou viditelné. Navíc dochází k spalování nebezpečného tuku obalujícího orgány. Procedura vás také detoxikuje, vylepší činnost cév, odstraňuje otoky, aktivuje lymfu a zrychluje metabolismus. Problém vidíme v tom, že je nutné chodit ze začátku dvakrát až třikrát týdně na hodinu ošetření.

Nabízíme nejmodernější a účinné přístroje HYPOXI pro formování postavy. HYPOXI metoda funguje na principu vakuové terapie, která spočívá ve střídání přetlaku a podtlaku během cvičení a je terapie zaměřená na cílené spalování tuků v problémových partiích a odbourávání celulitidy. Pokud nemáte rádi velká fitness centra a hodně lidí kolem sebe, tak využijte naše studio kde najdete příjemné diskrétní prostředí pro Vaši relaxaci. Každému klientovi, který se svěří do naší péče, poskytneme odborné konzultace, analýzu těla a vypracujeme individuální program, který se zadá do počítačem řízeného přístroje regulujícího celé cvičení.

Bezplatná konzultace a první zkušební terapie každému kdo se nemůže rozhodnout
Hypoxi je úspěšná metoda zdravého a bezpečného hubnutí.

2V čem hypoxi terapie spočívá a jak probíhá?

Blahodárně působí a regeneruje organizmus. Klienti /ženy i muži/ absolvují při každé návštěvě kombinaci dvou terapií. Začínáme vacumasage, která aktivuje lymfatický systém a následně terapií hypoxitraineru, případně vacunautu, kde dochází k výraznému prokrvení těla. Je odbouráván tuk a pokožka se vypíná a tím dochází současně k likvidaci škodlivin a přebytečné vody v těle. Dochází k tvarování a zpevnění postavy, likvidaci celulitidy, ustupují bolesti v kloubech, mizí otoky nohou, zlepšuje se stav žil, cév a lymfy.

3V čem spočívá výjimečnost Hypoxi přístrojů oproti jiným nabízeným zařízením?

V zemích západní Evropy mají Hypoxi přístroje již ověřenou kvalitu a účinnost. Jejich výjimečnost především u HypoxiTraineru a Vacunautu je v tom, že žádný jiný výrobce obdobné přístroje nenabízí. Pouze v Česku je snaha nahradit tato zařízení jinými, lacinějšími. Dle odborníků a názorů klientů není na těchto přístrojích dosahováno srovnatelných výsledků.

4Jak dlouho terapie trvá, kolik návštěv je potřeba, aby klienti odcházeli spokojeni?

Vlastní terapie trvá 50 minut s převlečením je potřeba počítat hodinu. Minimální počet návštěv je 10 ideální samozřejmě více.

5Je terapie omezená věkem?

Omezujeme pouze dolní věkovou hranici a sice 18 let / máme-li souhlas lékaře, tak i nižší/, horní věkovou hranici nemáme, nejstarší klientce bylo 76 let.

6V čem je výjimečná? Zhubnu útrobní tuk?

Hypoxi terapie napomáhá urychlení metabolizmu,aktivuje lymfatický systém a krevní oběh. Hypoxi metoda cíleně působí na problémové partie těla, dochází k likvidaci jak podkožního, tak i útrobního tuku, který vás zdravotně nejvíce ohrožuje. Útrobní (viscerální) tuk – neviditelný, ale o to více nebezpečný. Útrobní tuk je uložen mezi orgány a vylučuje do těla škodlivé látky. S velkým obsahem útrobního tuku se pojí i vyšší obsah špatného LDL cholesterolu, zvýšené riziko infarktu, mrtvice, nemocí cév a srdce. Může dojít k metabolickým poruchám organismu, včetně diabetu. Vstupní analýzou vám zjistíme na jaké úrovni máte množství útrobního i podkožního tuku v těle a dle těchto analýz stanovujeme terapii.
Výjimečnost spočívá v její naprosté bezpečnosti a šetrnosti pro klienta.

7Proč musím projít kombinací Hypoxi, tedy nejdříve Vacumassage a potom HypoxiTrainer?

Vacumassage je velmi účinná lymfatická masáž a je důležitou přípravou pro následnou terapii. Zvyšuje se tím výrazně účinnost ošetření. Totéž platí i u kombinace s přístrojem Vacunaut.

8Za jak dlouho zhubnu? Má metoda jojo-efekt?

Z vlastních poznatků již po čtvrté terapii jsou viditelné výsledky. Při 5.-6. návštěvě klienti pozorují úbytek centimetrů i změnu pokožky, ale samozřejmě je to individuální. Po skončení terapie NENASTUPUJE JOJO-EFEKT, ale doporučujeme udržovací terapie.

9Dají se dietní produkty koupit např. v lékárně?

Ne, speciálně produkty MD lze získat jen ve vybraných centrech, kde je zajištěn dohled nutričního terapeuta.

10Kolik jídel musím denně konzumovat a v jaké skladbě?

Počet jídel je dán váhou / nad 80 kg se jedná o pět jídel/ a počtem kilogramů, které chce klient likvidovat. Při vstupní konzultaci je domluvena i fáze diety, která je pro klienta rozumná. Kombinují se sladká a slaná jídla .

11Jsou nějaká rizika a zdravotní omezení? Jaké je věkové omezení pro využití terapií?

Terapii předchází bezplatná konzultace, vyplnění zdravotního dotazníku, vstupní měření a vážení, kdy stanovujeme pro každého klienta individuálně parametry terapií. Co se týká zdravotních omezení a rizik, nejsou prakticky žádná. Omezení je jediné. Po terapii ten konkrétní den by jste neměli mít žádnou fyzickou námahu. Fyzickou námahou by se efekt terapie zlikvidoval. Chodí k nám běžně klienti s léčeným vysokým tlakem, cukrovkou, štítnou žlázou, artritidou. Nesmí se jednat o akutní nemoc, zánět, případně neléčené zdravotní problémy. Metoda má výrazný vliv na vylepšení kloubních, cévních a oběhových potíží. Co se týká věku,dolní hranice 16 let a horní neomezená. Naší nejstarší klientce bylo 80 let.

12Pomáhá to s otoky po operaci? Vyléčí to křečové žíly?

Po operaci není vhodné žádné cvičení až po dohodě s lékařem. Cvičení s metodou Hypoxi je při křečových žilách zpravidla úplně bezpečné, ale křečové žíly Vám to nevyléčí.

13Pomůže mi metoda stáhnout bříško po porodu?

Hypoxi metoda stimuluje metabolizmus a cíleně působí na problémová místa a tím se zaměříme na ochablou kůži v podbříšku. To znamená, že i po porodu můžete dosáhnout trvalých výsledků bez větší fyzické námahy.

14Co nabídnete kojící ženě, která chce zhubnout?. Pomůže mi metoda zpevnit prsa po kojení?

Kojícím ženám nabízíme HypoxiTrainer, kde hubneme partie od prsou dolů, nemůžeme nabídnout Vacumassage a Vacunaut. Toto ošetření nabídneme po ukončení kojení. Zpevnit prsa vám pomůže LIFT6. Jde o francouzskou technologii, pracující na principu podtlakové masáže.

15Pomáhá metoda s celulitidou?

Hypoxiterapie je metoda jak stav pokožky postižené celulitidou významně pozitivně ovlivnit. Aktivací lymfatického systému dochází k vypínání kůže a likvidaci celulitidy.

16Mohu brát hormonální antikoncepci?

Není problém

17Jsou nějaká zdravotní omezení pro ošetření Liftem 6?

Opary, botox aplikovaný méně než dva měsíce.

18Pomáhá metoda s akné?

LIFT6 normalizuje kožní maz a napomáhá regeneraci akné.

19Chodím pravidelně na kosmetiku, je rozumné přijít na ošetření Liftem 6?

Rozhodně ano. Terapie Liftem nemá nic společného s běžnou kosmetikou, jeho účinek je patrný hned napoprvé.

20Jsem alergička, máte pro mne nabídku ošetření, která mne neohrozí?

Přípravky používané kosmetiky Comfort Zone jsou určené přímo pro alergiky.

21Jak dlouho ošetření trvá, co všechno v rámci terapie děláte a jak dlouho účinek Liftu vydrží?

Ošetření trvá zhruba hodinu. Po očištění obličeje a dekoltu provádíme půlhodinovou terapii přístrojem Lift 6, následuje zhruba 20ti minutová ruční liftingová masáž, poté se nanese maska. Po smytí masky je aplikován denní krém.

22Vrátila jsem se z dovolené, hodně opálená, nemůže mi ošetření Liftem uškodit?

Naopak. Ošetření Liftem prodlužuje dobu opálení, protože je aktivován elastan a kolagen.

23Řešíte problém pigmentových skvrn?

Ano, pigmentové skvrny zesvětlujeme speciální kosmetikou.

24Má metoda kontraindikace?

Tato metoda je velice šetrná pro organismus a proto má málo kontraindikací. Kontraindikace jsou pouze nemoc, zánět nebo infekce, těhotenství, akutní záněty, alkohol, drogy.

25Jaké jsou kontraindikace u HypoxiTraineru?

Pokud pominenme nadměrné užívání alkoholu, případně drog, tak jsou to těhotenství, akutní tzn. neléčené stavy, záněty všeho druhu, nemoc v akutním stavu.

26V čem se lišíte od konkurence?

Cílem našeho studia je věnovat se klientovi maximální možnou individuální péčí a pohodlí v příjemném prostředí. Bezplatnou konzultaci a zkušební terapii.

27Velkou roli hraje cena a samozřejmě jak dlouho výsledný efekt vydrží. Proč se orientujeme na střední starší klientelu?

Je jasné, že cena při rozhodování hraje velkou roli, ale osobně se domnívám, že investice do vlastního zdraví jsou nejlépe uložené peníze. Základní 10ti blok to znamená 20 terapií stojí 9.960 korun, ale doporučujeme sledovat naše stránky kde neustále nabízíme různé slevy, akce, bonusy atd. Terapie nemá jojo efekt, naopak při standardním stravování její efekt pokračuje i po ukončení terapie. Naše zaměření na starší klientelu souvisí s tím, že nabídka pro starší je výrazně omezená a někteří mají rádi svůj klid, pohodu a soukromí. Což naše studio nabízí - soukromí, intimitu, osobní péči. Věk se dnes prodlužuje a nás velmi těší, že o sebe pečují hlavně ženy, ale i muži ve vyšším věku.