Bezplatná konzultace

Našim klientům nabízíme možnost využít bezplatnou, nezávaznou konzultaci přímo v našem studiu. Během této konzultace Vás seznámíme s naším studiem, probereme Váš cíl, kterého chcete dosáhnout a společně se dohodneme na optimálním řešení. Konzultace trvá zhruba 30 minut.

Co se stane, pokud se rozhodnu využít Vašich služeb?

Pokud se rozhodnete využít naši nabídku, vyplníme zdravotní dotazník, zjistíme stav Vaší latentní acidózy, změříme tlak, doporučíme vhodný způsob stravování (nejedná se o dietu, ale skladbu jídla během dne) a následně Vám nabídneme optimální čas Vašich návštěv ve studiu.

Před prvním ošetřením se terapeutka podívá na Vaši pokožku, stav žil a stanoví Vám individuální nastavení parametrů terapií.

Spolupráce s odborníky

Naše studio spolupracuje s pěti odbornými lékaři (dietolog, internista, sportovní lékař, ortoped a psychoterapeut), kteří doplňují komplexní péči o každého jednotlivého klienta. Hypoxiterapie je velmi účinná, přesto fyzicky nenáročná, takže je vhodná pro všechny bez ohledu na věk. Hypoxi má nejen estetické, ale i zdravotní účinky. Urychluje metabolismus, aktivuje lymfatický a kardiovaskulární oběh, výrazně vylepšuje pohyblivost kloubů, zbavuje otoků, zmírňuje menstruační bolesti a žilní problémy.

Změna konfekce o 1-2 velikosti není problém!